top of page

Larifan

Produkcijas sastāvā ir iekļauts patentēts, dabiskas izcelsmes komponents dsRNA Larifan, kas piešķir papildus aizsardzību. DsRNA Larifan pasargā

mutes gļotādu pret dažādiem kaitīgiem ārējās vides faktoriem, īpaši - pret vīrusu un mikrobu iekļūšanu un attīstību organismā caur mutes

dobumu. Produkcija būs lielisks palīgs cilvēkiem ar noslieci uz herpētiskiem stomatītiem, cilvēkiem ar biežiem aftoziem stomatītiem un citiem iekaisuma procesiem mutes dobumā, izņemamo protēžu lietotājiem, kuriem veidojas gļotādas nobrāzumi, sausu, sasprēgājušu lūpu gadījumos, aizsardzībai pret dažādu vīrusu, tai skaitā gripas, izraisītu infekciju iekļūšanu organismā.

 

Larifan Mouthwash Total Care ir inovatīvs līdzeklis zobu un mutes gļotādas kopšanai ar antibakteriālu un antivirālu iedarbību. Tas aizsargā un nomierina mutes gļotādu, pasargā no aplikuma veidošanās, stiprina smaganas un kavē kariesa attīstību. Larifan Mouthwash ātri un efektīvi iedarbojas arī tajās mutes dobuma vietās, ko nevar aizsniegt ar zobu birsti. Sastāvā ir iekļauts patentēts, dabiskas izcelsmes komponents dsRNS Larifan, kas piešķir aizsardzību pret vīrusu un baktēriju iekļūšanu un attīstību organismā caur mutes dobumu. Savukārt ēteriskās eļļas nodrošina papildus antiseptisku un pretiekaisma iedarbību.

 

Mutes skalojamais līdzeklis īpaši ieteicams:

  • cilvēkiem ar noslieci uz herpes stomatītiem

  • cilvēkiem ar biežiem aftoziem stomatītiem un citiem iekaisuma procesiem mutes dobumā

  • izņemamo protēžu lietotājiem, kuriem veidojas gļotādas nobrāzumi

  •  

Mutes skalojamajam līdzeklim piemīt antiseptiska, pretiekaisuma un nomierinoša iedarbība. Īpaši efektīva iedarbība, lietojot kombinācijā ar Larifan zobu pastu.

VENTSPILS FILIĀLE

+371 29 456 701 | Lielā Dzirnavu iela 18

VENTSPILS FILIĀLE

+371 67106636 | Lielā iela 16

PĀRVENTAS FILIĀLE

+371 63 663 012 | Talsu iela 31

bottom of page