top of page

ORALFLUX

Islandē ražotā "Oralflux" produkcija atšķiras no citiem mutes skalojamajiem līdzekļiem- to sastāvā ir ksilitols, kas atbildīgs par kariogēno baktēriju (streptococcus mutans) iznīcināšanu.

Oralflux Original - Mutes skalojamais līdzeklis, kurš stiprina zobu emalju, novērš aplikumu, kariesu un smaganu kairinājumu, kā arī uztur svaigu elpu. Satur fluorīdus un ksilitolu,kurš piedalās kariogēno baktēriju iznīcināšanā. Oriģināls dozators nodrošina precīzu devu un ekonomiju. Bez alkohola – drošs lietošanā. Piemērots bērniem no 12 gadu vecuma. Ar patīkamu garšu, paredzēts ikdienas lietošanai.

Oralflux sensitive - Mutes skalojamais līdzeklis ar alvejas ekstraktu. Lieto kariesa profilaksei, smaganu kairinājuma un jutīgu zobu gadījumā no 12 gadu vecuma. Ar maigu garšu.Satur 0,2% fluorīda (NaF). Satur 2 % ksilitola. Nesatur alkoholu. Lietot 1-2 reizes dienā pēc zobu tīrīšanas, lai novērstu smaganu kairinājuma sajūtu, stiprinātu zobu emalju, novērstu kaitīgo baktēriju vairošanos un uzturētu svaigu elpu.

Oralflux chlorhexidine - Lieto smaganu iekaisumu profilaksei un ārstēšanai, vai pēc zobu izraušanas - pēc speciālista ieteikuma. Ar izsmalcinātu dozatoru, kas nomēra precīzu vienas skalošanas devu. Satur 0,12 % hlorheksidīnu (Chlorhexidine). Satur 0,2% fluorīda (NaF) un 2 % ksilitola.

Nesatur alkoholu. Lietot pēc zobārsta vai higiēnista ieteikuma 3 – 4 x dienā, 10 – 14 dienas.

VENTSPILS FILIĀLE

+371 29 456 701 | Lielā Dzirnavu iela 18

VENTSPILS FILIĀLE

+371 67106636 | Lielā iela 16

PĀRVENTAS FILIĀLE

+371 63 663 012 | Talsu iela 31

bottom of page